O Kancelarii

Kancelaria w ramach obsługi prawnej zapewnia profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorstw na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej oraz świadczy pomoc prawną osobom indywidualnym. W zakresie obsługi codziennej działalności uczestników obrotu gospodarczego wspieramy klientów w konstruowaniu umów, negocjowaniu kontraktów, a także reprezentujemy ich w sporach gospodarczych. Doradzamy w kwestiach związanych z obrotem nieruchomościami, jak również podejmujemy odpowiednie kroki prawne w celu skutecznego dochodzenia należności.

W codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość pomocy klientom oraz indywidualne podejście. Oferujemy rozwiązania i strategie działań, które mogą zapewnić skuteczne i efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Opracowujemy strategie procesowe nie tylko w oparciu o prawo i stan faktyczny sprawy, ale także uwzględniamy potrzeby i cele klientów. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam stać się kancelarią oferującą kompleksowe usługi prawne.

Adwokat Izabela Chadryś-Nowak

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej we Wrocławiu w 2014 r. Początki swojej kariery zawodowej budowała w oparciu o autorytety z dziedziny prawa procesowego. Podczas odbywania aplikacji adwokackiej ukończyła również Studia Podyplomowe Doradztwo Podatkowe i Zarządzanie Podatkami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przez wiele lat nauki, w tym również w Niemczech, konsekwentnie zdobywała wiedzę oraz doświadczenie na salach sądowych. Dziś w pełni może służyć klientom jako profesjonalny pełnomocnik procesowy. Charakteryzuje ją skrupulatność oraz biegła znajomość psychologii procesów sądowych.

Prowadzi sprawy klientów z zakresu spraw cywilnych, karnych oraz administracyjnych. Skutecznie reprezentuje klientów w sprawach dotyczących kredytów frankowych/euro oraz odszkodowań, w tym odszkodowań za wywłaszczone nieruchomości, a w swojej praktyce zawodowej zajmuje się także innymi dziedzinami prawa, stale dbając o swój rozwój zawodowy.  Zawsze stawia człowieka w centrum. Dostosowuje pracę do ludzi, a nie ludzi do pracy. Potrafi doradzać w kreatywny sposób, preferując skuteczne, a nie proste rozwiązania.

Scroll to Top